کارگاه آموزشی پیشگیری از حوادث کار ویژه پرسنل فرش بزرگمهر برگزار شد

کارگاه آموزشی پیشگیری از حوادث

به گزارش واحد منابع انسانی شرکت فرش بزرگمهر، کارگاه آموزشی پیشگیری از حوادث کار "ویژه پرسنل شرکت صنایع نساجی فرش بزرگمهر بیدگل"، عصر دوشنبه مورخ بیست آذرماه برگزار شد.

مدیر منابع انسانی شرکت فرش بزرگمهر تصریح کرد: این کارگاه با حضور مسئولین واحد تولید و 30 نفر از پرسنل واحدهای مختلف، با تدریس دو نفر از کارشناسان با تجربه در این حوزه صورت گرفت.

یاسر مهدی، کارشناس اداره کار شهرستان آران و بیدگل، که تدریس جلسه اول کلاس را برعهده داشت در خصوص رعایت اصول ایمنی و پیشگیری از حوادث مربوطه، با بهره گیری از کلیپ آموزشی و مطالب کاربردی، توضیحاتی را ارائه کرد، و با هدف آشنایی شرکت‌کنندگان با قوانین مربوط به حوادث و بیمه، با ذکر چند نمونه حادثه واقعی، چالش­های پیش‌روی جامعه کارگری را به تصویر کشید.

رضا صالح، کارشناس آتش نشانی و مدیر مؤسسه آتش نبرد، مدرس جلسه دوم این کارگاه بود و در خصوص پیشگیری از حریق، انواع حریق و راهکارهای مقابله با آن با استفاده از نمایش کلیپ و تصاویر ملموس، مطالب ارزشمندی را ارائه نمود.

محمد پورابراهیمی، هدف از تشکیل این کارگاه آموزشی را بالا بردن سطح کیفی ایمنی محیط کار پرسنل عنوان کرد.

مدیر منابع انسانی شرکت فرش بزرگمهر، از ارتقای کمی و کیفی کمیته تخصصی فنی و آتش نشانی این شرکت خبر داده و افزود: برای رسیدن به اهداف متعالی خود از تمام ظرفیت­های موجود استفاده خواهیم کرد.

در پایان این مراسم، از ابراهیم رحیمی بیدگلی، بافنده دستگاه 1200 شانه، به عنوان پرسنل نمونه که ضمن رعایت نکات ایمنی و بهداشت حرفه­ای، با اقدامی هوشمندانه از ایجاد حادثه آتش‌سوزی جلوگیری کرده بود، توسط مدیریت شرکت بزرگمهر تقدیر شد و جایزه ارزشمندی به وی اهدا گردید.


ارسال نظر


سوال تصادفی 10 + 5 =
پل های ارتباطی فرش بزرگمهر